Acapulco Beach Club Resort Hotel

b5a2dd7f07ff261a163c3a01506c9e7a84206b58KONUM
Eskişehir Odunpazarı’nda bulunan tesis, tren garına 10 dk yürüme mesafesindedir.

ODA ÖZELLİKLERİ

ROYAL SUITE

İki katlı bir konaktan oluşan Royal Suite 90m² alanı ile en geniş suite olarak konumlandırılmıştır. Özel dizayn edilmiş olan yatak odası ile premium misafir hissini sonuna kadar yaşatmaktadır. Royal Suite 2 yatak odası, 2 oturma odası geniş bir terastan oluşmaktadır. Her odada plazma TV, minibar, uydu bağlantısı (D- smart, Digiturk, Lig TV) müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı,günlük gazete servisi,merkezi klima ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca DVD oynatıcısı, 3 Boyutlu ev sinema sistemi, play station, çizgi film seçenekleri ile çay ve kahve seti misafirlere verilen diğer hizmetler arasındadır. Royal Suite misafirlerine özel olarak verilen servisler ise özel kahya hizmeti, gidiş dönüş transferlerinden oluşmaktadır.

 

ŞEHZADE SUITE

Özgün mimarisi ile özel olarak ağırlanmak isteyen üst düzey yöneticilerle, iş dışı seyahat eden ve Eskişehir’i yaşamak isteyen seçici konuklara kusursuz bir konaklama imkanı sunamaktadır. Özel olarak dekore edilmiş, 50 – 70 m2 arasında değişen Şehzade Suite’ler oturma odasına açılan ayrı bir giriş holüne sahiptir. 2 adet yatak odası, salon, 4 kişilik yemek masası ve kıyafet odası bulunan Suite’lerde; plazma TV, özel tasarım banyo, minibar, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, klima, elektronik kasa, parke zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır. Çay&kahve seti ve meyve ikramları misafirlere verilen diğer hizmetler arasındadır.

PAŞA SUITE

"Yaşam" ve "yatak" odası olmak üzere iki ayrı bölüm bulunan Paşa Suitlerimiz'de Huzurlu ve özgün tasarımının yanında; plazma TV, özel tasarım banyo, minibar, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, klima, elektronik kasa, parke zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır. Çay&kahve seti ve meyve ikramları misafirlere verilen diğer hizmetler arasındadır.

AİLE ODALARI

Aile Suite’leri çocukları ile beraber konaklama yapan aileler için harika bir seçenek sunmaktadır. 49 m² alanı bulunan suitler içerisinde 2 yatak odasına sahiptirler. Ana yatak odası geniş bir yatak, diğer yatak odası 2 adet tek kişilik yataktan oluşmakta olup oda duvar ile birbirinden ayrılmaktadır. Aile Suite’lerinde, minibar, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, telefon, klima, elektronik kasa, halı zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır.

PREMIUM ODA

Her biri birbirinden farklı konaklardaki 20 - 27m²’den den oluşan tüm Premium odalarımızda Abacı Konak Otel’in misafirlerine sunduğu temel standartlar olan minibar, Plazma TV, uydu bağlantısı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, odada bulunan direkt telefon, klima, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, isteğinize göre yastık seçme imkanı bulunmaktadır.

TESİS ÖZELLİKLERİ

  • 24 Saat Oda Servisi
  • Açık Restaurant (Ücretli)
  • Araç Kiralama (Ücretli)
  • Bahçe
  • Doktor (Ücretli)
  • Kuru Temizleme (Ücretli)